ul. Chełmska 13, 87-100 Toruń

Dostarczamy zaawansowane urządzenia tworzące linie technologiczne, rozdrabniające i suszarnicze. Proponujemy sprzęt wykorzystywany do wytwarzania ekologicznych materiałów opałowych, produkcji paszy zwierzęcej oraz biomasy. Ofertę sprzedaży maszyn nowych i używanych kierujemy do małych i dużych zakładów produkcyjnych, jak i sprzęt dla klientów indywidualnych.

 

Brykieciarki i chłodnice na sprzedaż

Poród oferowanych urządzeń znajdą się między innymi brykieciarki służące do zbijania materiału pochodzenia roślinnego w małe, foremne kawałki. Możemy zaproponować kilka rodzajów urządzeń do wytwarzania brykietu i pelletu, w tym maszyny hydrauliczne, mechaniczno-tłokowe oraz ślimakowe. Pomożemy dobrać właściwy rodzaj urządzenia do przetwarzanego materiału. Oferujemy ponadto chłodnice do pelletu, które mogą stać się częścią linii produkcyjnej.

 

Sprzedaż nowych i używanych granulatorów

Ważnym punktem naszej oferty są też granulatory. Dostępne są w dwóch rodzajach: talerzowym i pierścieniowym. Maszyny nadają się do produkcji biomasy oraz pelletu, skutecznie zmniejszając ich objętość i przygotowując je do wykorzystania jako materiał opałowy. Można używać je do granulowania różnego rodzaju materiałów, w tym drewno i odpady drzewne, słomę czy też gałęzie.

 

Rozdrabniacze i młyny bijakowe

Prowadzimy również sprzedaż nowych oraz używanych rozdrabniaczy, dostosowanych do specyfiki różnych materiałów, w tym słomy, siana, kukurydzy i RDF. Podobną funkcję pełnią młyny bijakowe, które można wykorzystać na przykład w przetwarzaniu trocin, zboża czy też nasion roślin strączkowych.

To jednak nie koniec naszej oferty sprzedażowej. Pośród nowych i używanych maszyn znajdują się również przesiewacze rolkowe, talerzowe i wibracyjne, wychwytywacze metali, układy transportu materiału do linii produkcyjnych (na przykład podajniki) czy też części do aspiracji płynów. Dostarczamy też zbiorniki buforowe i magazynowe. Zainteresowanych zakupem nowych lub używanych maszyn firmy naszej lub naszego partnera – marki Münch Edelstahl GmbH - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Sprzedaż i zakup pelletu.

Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Adres korespondencyjny:
ul. Chełmska 13
87-100 Toruń

Sprzedaż maszyn i urządzeń:
tel.kom: 517 445 052
tel.kom: 500 167 533
Sprzedaż i zakup pelletu:
tel.kom: 517 445 052

e-mail: biuro@biomachines.com.pl