ul. Chełmska 13, 87-100 Toruń

W naszym portfolio znajdziecie Państwo kompleksową usługę przeniesienia zakładu w inne miejsce. Nasz zespół zdemontuje linię, zweryfikuje jej stan, wymieni zużyte elementy, a następnie zmontuje i uruchomi w nowej, dowolnie wybranej lokalizacji. Nasza kadra to profesjonalny zespół montażystów z wieloletnim stażem oraz doświadczeniem. Usługa oprócz przeniesienia linii, zawiera kompleksowe przeszkolenie kadry operatorów pracującej na urządzeniach. Chętnie podzielimy się doświadczeniem w produkcji pelletu. Jako lider na rynku granulacji biomasy zapewniamy, że dołożymy należytej staranności aby Państwa zakład produkcji pelletu spełniał wszystkie najwyższe standardy oraz był maksymalnie rentowny.

Relokacja linii produkcyjnych wydaje się bardzo złożonym przedsięwzięciem, ale z pomocą doświadczonej firmy wcale nie sprawi wielu problemów. W Bio Machines profesjonalni montażyści z wieloletnim stażem zajmują się przenoszeniem maszyn i linii produkcyjnych w różne lokalizacje. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów tej usługi.

Deglomeracja i inne powody relokacji

Przenoszenie zakładów produkcyjnych może wynikać z różnych przyczyn, mniej lub bardziej zależnych od ich właścicieli. Do jednego z powodów należy deglomeracja, zgodnie z którą obiekty przemysłowe zostają przenoszone z obszarów bardzo zaludnionych w tereny, gdzie zaludnienie to jest dużo mniejsze. Ma to na celu zmniejszenie koncentracji zakładów przemysłowych na wybranym obszarze, a w dalszej kolejności - na zadbaniu o naturalny krajobraz i zahamowaniu gwałtownego wzrostu aglomeracji. Jednakże, niezależnie od tego, z jakiej przyczyny przenosimy linię produkcyjną w inne miejsce, warto skorzystać z usług firmy, która posiada do tego odpowiednie kwalifikacje.

Na czym polega nasza praca?

Proces przenoszenia zakładów składa się z kilku etapów. Rozpoczyna się oczywiście od zdemontowania obecnej linii produkcyjnej, sprawdzony zostaje również stan techniczny maszyn i innych elementów, które wchodzą w jej skład. Następnie, po ich bezpiecznym załadunku, zostają przetransportowane do nowej lokalizacji, gdzie są wyładowywane i z powrotem składane. Na końcu następuje uruchomienie linii oraz przetestowanie poprawności jej działania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie linii produkcji pelletu jesteśmy w stanie nie tylko odtworzyć ustawienie maszyn, lecz także udzielić pracownikom wielu wartościowych wskazówek. W ramach usługi przeprowadzamy również kompleksowe szkolenia operatorów maszyn – podczas przenoszenia zakładu nierzadko zatrudnianiu są nowi pracownicy. Dzięki naszym usługom Państwa zakład produkcyjny będzie spełniał wszystkie wymagania, jakie stawiane są takim obiektom, zapewniając przy tym wydajną pracę.

Sprzedaż i zakup pelletu.

Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Adres korespondencyjny:
ul. Chełmska 13
87-100 Toruń

Sprzedaż maszyn i urządzeń:
tel.kom: 517 445 052
tel.kom: 500 167 533
Sprzedaż i zakup pelletu:
tel.kom: 517 445 052

e-mail: biuro@biomachines.com.pl