ul. Chełmska 13, 87-100 Toruń

Niezbędnym zespołem maszyn do produkcji i suszenia m.in. paliw alternatywnych, pofermentu, wytłoków owocowych czy też trocin i ligniny są specjalistyczne linie, które znajdują się w naszej ofercie.

Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom najbardziej zaawansowanych, najwydajniejszych i najnowocześniejszych linii suszarniczych.

W pełni dopasowujemy się do wymagań i potrzeb – mamy możliwość produkcji, jak i też profesjonalnego montażu wersji bębnowych obrotowych (opalanych np. pyłem drzewnym), jak i standardowych, taśmowych. Dopełniamy wszelkich starań, by produkowane elementy były jak najwyższej jakości. Konstrukcje wykonujemy i montujemy z najwyższą precyzją, by jak najlepiej spełniały swoje zadanie przez jak najdłuższy czas.

Nowoczesne linie suszarnicze dzielimy na dwa rodzaje:

  • modele taśmowe – czynnikiem odprowadzającym wilgoć może być w nich np. gorąca woda, czy też specjalistyczny płyn grzewczy.
  • modele bębnowe obrotowe – wykorzystują gorące powietrze do odprowadzenia wilgoci.

Zamówienia na te maszyny wykonujemy zgodnie z potrzebami i wymaganiami Klienta, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczony model będzie doskonale spełniał swoje zadanie. Oferowane maszyny spełniają wszelkie obowiązujące standardy oraz normy i pozwolą rozbudować zespół produkcyjny, umożliwiając wydajną pracę i tworzenie wysokojakościowych surowców.

W celu poznania szczegółów oferty skontaktuj się z nami.

Sprzedaż i zakup pelletu.

Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Adres korespondencyjny:
ul. Chełmska 13
87-100 Toruń

Sprzedaż maszyn i urządzeń:
tel.kom: 517 445 052
tel.kom: 500 167 533
Sprzedaż i zakup pelletu:
tel.kom: 517 445 052

e-mail: biuro@biomachines.com.pl