ul. Chełmska 13, 87-100 Toruń

Pierwszym procesem, jaki przechodzi surowiec, zanim zostanie jeszcze zgranulowany lub zbrykietowany, jest jego rozdrobnienie. Oferujemy specjalnie zaprojektowane linie, które świetnie poradzą sobie z m.in. słomą (np. w postaci bel czy balotów), sianem czy sypkimi paliwami alternatywnymi i przygotują je do dalszej obróbki.

Oferujemy urządzenia, które mogą być wykorzystywane przez małe i duże przedsiębiorstwa, działające w różnych branżach. Właściwy dobór maszyny pozwoli na stworzenie wydajnej linii rozdrabniającej, która poradzi sobie ze wstępną obróbką materiałów takich jak słoma, siano, kukurydza i paliwa stałe.

Rozdrobnienie materiału jest pierwszym, niezbędnym etapem, który ułatwia dalszą jego obróbkę. To właśnie dlatego zadbanie o właściwe jego przygotowanie jest tak ważne. Maszyny dostarczane przez naszą firmę wykorzystują skuteczne technologie rozdrabniające, dostosowane do wymogów wielu materiałów. Dostarczamy urządzenia o różnych parametrach wydajności kg/godz, wyposażone w siatki o zróżnicowanych rozmiarach oczek, odpowiadające na potrzeby danego przedsiębiorstwa.

 

Współpraca z BioMachines

Na zamówienie Państwa firmy przygotujemy, zamontujemy i uruchomimy funkcjonalne stanowisko robocze i zautomatyzowaną linię technologiczną. Gwarantujemy zadowolenie z maszyn do obróbki siana, słomy, kukurydzy oraz innych materiałów.

Oferujemy rozmaite rozwiązania i funkcjonalne maszyny, które poradzą sobie nawet z dużymi ilościami surowców. Linie rozdrabniania spełniają wszelkie niezbędne normy oraz standardy i będą mogły być eksploatowane przez długi czas. Mamy możliwość montażu różnych typów urządzeń, dzięki czemu dopasowujemy się do wymagań i potrzeb.

Prosimy o kontakt – nasi specjaliści z przyjemnością podzielą się bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą i szczegółowo odpowiedzą na pytania dotyczące oferty, pomagając dobrać najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

Sprzedaż i zakup pelletu.

Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Adres korespondencyjny:
ul. Chełmska 13
87-100 Toruń

Sprzedaż maszyn i urządzeń:
tel.kom: 517 445 052
tel.kom: 500 167 533
Sprzedaż i zakup pelletu:
tel.kom: 517 445 052

e-mail: biuro@biomachines.com.pl