ul. Chełmska 13, 87-100 Toruń

Klienci z całej Europy – m.in. Anglii, Chorwacji, Węgier czy Finlandii – zaufali naszemu doświadczeniu i zakupili u nas nowoczesne linie produkcyjne, umożliwiające produkcję pelletu lub brykietu. Dzięki doświadczonym inżynierom, którzy pracują w naszym zespole, maszyny te są wysoce zaawansowane, a także cechuje je wysoka wytrzymałość i szereg przydatnych i usprawniających pracę rozwiązań.

Dostarczamy maszyny, z których na przestrzeni lat skorzystały już liczne przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania mogą być wykorzystane przez producentów pelletu i brykietu z biomasy, ale i pasz zwierzęcych. Oferujemy urządzenia do suszenia, rozdrabniania, przesiewania i wielu innych procesów przetwórczych. Posiadamy więc duże doświadczenie w doradztwie i doborze właściwych linii technologicznych – zarówno do rodzaju przetwarzanego materiału, jak i do rozmiarów firmy oraz zakresu prac wykonywanych na terenie zakładu.

 

Specjalistyczne linie produkcyjne

Doskonale wiemy, że odpowiednio zaprojektowane stanowisko przekłada się na efektywność pracy. Doradztwo w doborze maszyn oraz sprzedaż nowoczesnego sprzętu to nie wszystkie nasze usługi. Sprzęt granulujący, rozdrabniający i brykietujący może też być zamontowany przez naszych specjalistów. Firmom proponujemy więc kompleksowy zakres usług, dzięki którym możliwe jest stworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych linii produkcyjnych, które przełożą się na wydajność pracy.

Wśród modeli, które oferujemy, znajdują się maszyny m.in.:

  • Granulujące – odpowiednie do odpadów drzewnych, siana, słomy, kukurydzy i łusek słonecznika, a także nawozu czy pofermentu z biogazowni,
  • Brykietujące – które tworzą brykiet z rozmaitych elementów drewnianych, czy również ze słonecznika, kukurydzy i siana,
  • Rozdrabniające – które szybko i wydajnie rozdrabniają różne odpady gospodarcze i surowce.

W celu poznania dalszych szczegółów lub w razie wątpliwości i pytań dotyczących oferty nowoczesnych zespołów linii produkcyjnych – bardzo prosimy o kontakt. Specjaliści o dużej wiedzy rozwieją Państwa wątpliwości i właściwie pomogą oraz doradzą.

Sprzedaż i zakup pelletu.

Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Adres korespondencyjny:
ul. Chełmska 13
87-100 Toruń

Sprzedaż maszyn i urządzeń:
tel.kom: 517 445 052
tel.kom: 500 167 533
Sprzedaż i zakup pelletu:
tel.kom: 517 445 052

e-mail: biuro@biomachines.com.pl