ul. Saperów 201; 85-542; Bydgoszcz

Nasza oferta jest kompleksowa i zawiera także układy transportu materiału różnego rodzaju, takie jak np. stoły podawcze, podajniki ślimakowe, kubełkowe czy taśmowe lub typu redler, a także specjalne, ruchome podłogi.

W produkcji różnego rodzaju opału, warto również zadbać o właściwą aspirację pyłów – do tego proponujemy narzędzia i akcesoria takie jak m.in. kanały rurowe, rozmaite filtry, śluzy obrotowe oraz cyklony. Z kolei do właściwego przesiewania, polecamy nasze wydajne urządzenia rolkowe, wibracyjne oraz talerzowe.

Linie mogą być także wyposażone w różnego rodzaju młyny bijakowe i rozdrabniacze, wychwytywacze metali oraz zbiorniki magazynowe czy buforowe. Mamy w ofercie także granulatory typu pierścieniowego i talerzowego, a także brykieciarki – hydrauliczne, ślimakowe czy mechaniczno-tłokowe.

Mamy bogate doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń i narzędzi – nasze realizacje można spotkać w przedsiębiorstwach w całej Europie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty. W razie wątpliwości i pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Sprzedaż i zakup pelletu.

Zapraszamy do kontaktu.

Bio Machines Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny:
ul. Saperów 201
85-542 Bydgoszcz

Sprzedaż maszyn i urządzeń:
tel.kom: 517 445 052
tel.kom: 500 167 533
tel.kom: 519 445 627
Sprzedaż i zakup pelletu:
tel.kom: 572 326 646

e-mail: biuro@biomachines.com.pl